• معرفی شبکه های SDN و پروتکل OpenFLOW (از مفاهیم تا پیاده سازی)


مشاهده فهرست مطالب:

-معرفی شبکه های SDN و پروتکل OpenFLOW (از مفاهیم تا پیاده سازی)

-مترجمان : مهندس محمدجواد حسین زاده فرد، دکتر مرتضی ملاجعفری( عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران). شبکه ­های SDN یا شبکه ­های مبتنی بر نرم افزار، دارای دو ویژگی اساسی می ­باشند که آن را از شبکه­ های سنتی جدا می­کند.

توضیحات:

شبکه ­های SDN یا شبکه ­های مبتنی بر نرم افزار، دارای دو ویژگی اساسی می ­باشند که آن را از شبکه­ های سنتی جدا می­کند. جداسازی سطح داده و کنترل از یکدیگر و مرکزگرایی منطق شبکه در سطح کنترل. این جداسازی از طریق پروتکل OpenFlow صورت می­گیرد. در این کتاب هدف اصلی معرفی شبکه­ های SDN و کاربرد این شبکه ­ها به عنوان یکی از رویکردهای نسل جدید در شبکه ­های کامپیوتری و مخابراتی برای دانشجویان و محققان فعال در حوزه شبکه­ می­­باشد.

در این کتاب سعی شده است تا ابتدا با یک دید علمی، مبحث مربوط به این شبکه­ ها به صورت تئوری بررسی شود و تفاوت و مزیت­­‌های آن نسبت به شبکه­ های سنتی بیان شود. در ادامه مباحث مربوط به معماری این شبکه ­ها و جزئیات مربوط به هر قسمت بررسی شده ­اند. در نهایت، آموزش مقدماتی و پایه­ ای کار با این شبکه­ ها از سطح بسیار پایین و ساده ارائه شده است.

مترجمانمهندس محمدجواد حسین زاده فرد، دکتر مرتضی ملاجعفری( عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران)
تعداد صفحات238
شابک9786222183493

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

معرفی شبکه های SDN و پروتکل OpenFLOW (از مفاهیم تا پیاده سازی)

  • ناشر: دیباگران
  • گروه: اینترنت و شبکه
  • موجودی: در انبار
  • 600,000ریال
  • 480,000ریال


برچسب ها: معرفی شبکه های SDN و پروتکل OpenFLOW (از مفاهیم تا پیاده سازی), معرفی شبکه های اس دی ان, محمد جواد حسین زاده, مرتضی ملا جعفری,