• بازارسازی:روش ها و فرآیندهای اجرایی مشتری سازی،بازارگرمی،مشتری یابی و برند سازی عملی

بازارسازی:روش ها و فرآیندهای اجرایی مشتری سازی،بازارگرمی،مشتری یابی و برند سازی عملی-

مولفان:دکتر علی خویه-فهیمه احمدی در این کتاب مولفان با گردآوری برخی از مطالب و تغییر برخی از مفاهیم مهم بازاریابی فروش و برند، سعی در ایجاد یک فرهنگ و کلمه کلیدی بسیار مهم به نام ((مشتری سازی)) دارند تا با جلب توجه به این مفهوم، زیرساخت های تجارت، ....

توضیحات:

جیم کالینز در کتاب (ساختن برای ماندن) به نکته مهمی اشاره می کند که (( رمز ماندن، خوب ساختن است )) اگر هر چیزی را خوب بسازید ماندگاری بالایی خواهد داشت. اگر یک ساختمان را خوب بسازید عمر خوبی خواهد داشت. اگر یک زندگی مشترک بین دو نفر خوب ساخته شود، زندگی این دو زوج دوام زیادی خواهد داشت. اگر یک کالایی با کیفیت ساخته شود باعث رضایت مشتریان و برندسازی و عمر طولانی شرکت و برند خواهد شد.

((بازار سازی)) مقدمه ای برای ساختن پی و ستون های محکم هر کسب و کاری است. اگر مشتری خوبی ساخته باشید می توانید یک برند خوب ایجاد کنید. اگر مشتری سازی قدرتمندی داشته باشید می تواند یک شرکت موفق پایه گذاری کرده و در کسب و کار خود موفق باشید.

در این کتاب مولفان با گردآوری برخی از مطالب و تغییر برخی از مفاهیم مهم بازاریابی فروش و برند، سعی در ایجاد یک فرهنگ و کلمه کلیدی بسیار مهم به نام ((مشتری سازی)) دارند تا با جلب توجه به این مفهوم، زیرساخت های تجارت، بازرگانی، کسب و کار، برند و بازاریابی سرو شکل تازه ای گرفته واین موضوع از منظر تازه ای دیده شود.

امید است این کتاب خدمت کوچکی باشد به تمامی دست اندرکاران رشته های مدیریت، بازرگانی، بازاریابی، برند، فروش، تبلیغات و تمام کسانی که به هر شکل ممکن با مشتری، مشتریان و مخاطبان خود سرو کار دارند و می خواهند مشتری سازی خوبی داشته باشند تا ماندگار و مانا باشند.خوب بسازید تا بمانید.                                                                                                                                                                       

مولفان: دکتر علی خویه-فهیمه احمدی

تعداد صفحات : 234

شابک: 9786222183424


نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بازارسازی:روش ها و فرآیندهای اجرایی مشتری سازی،بازارگرمی،مشتری یابی و برند سازی عملی

  • ناشر: دیباگران
  • گروه: مدیریت صنایع وبازاریابی
  • موجودی: در انبار
  • 670,000ریال
  • 536,000ریال


برچسب ها: بازارسازی روش ها و فرآیندهای اجرایی مشتری سازی،بازارگرمی،مشتری یابی و برند سازی عملی, بازار سازی, جیم کالینز, دکتر علی خویه, فهیمه احمدی, مشتری سازی,