• مهندسی و مدیریت ساخت: تحلیل و بررسی مدیریت ریسک در پروژه های عمرانی

-مهندسی و مدیریت ساخت: تحلیل و بررسی مدیریت ریسک در پروژه های عمرانی

-مؤلف:مظفر کماندار(دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی عمران،مهندسی و مدیریت ساخت). مدیریت ریسک پروژه ها طبق آخرین تعاریف  در حوزه مدیریت پروژه،یکی از سطوح اصلی کلیات آن می باشد و شناخت و شناسایی آن الزامی است و کمک شایانی به پیاده سازی و مدیریت پروژه ها خواهدکرد.

توضیات:

مدیریت ریسک پروژه ها طبق آخرین تعاریف  در حوزه مدیریت پروژه، یکی از سطوح اصلی کلیات آن می باشد و شناخت و شناسایی آن الزامی است و کمک شایانی به پیاده سازی  و مدیریت پروژه ها خواهد کرد. عدم توجه به آن قطعا فرآیند مدیریت را به چالش می کشاند و تکمیل پروژه و محصول نهایی را دشوار می کند.

 در مدیریت پروژه ها به دلیل تنوع و پیچیدگی تکنولوژی، رشد علوم موازی، تعدد سلیقه ها و سرمایه گذاری هنگفتی که با دید افزایش سوددهی و حفظ رقابت و توسعه سازمان ها صورت می گیرد، الزاما باید توجه خاص به مفاهیم و اصول علمی این موضوع داشته باشیم تا مخاطرات را به حداقل برسانیم .

  به دلیل اهمیت زیاد مدیریت ریسک و احساس مسئولیت به صورت اجمالی و هدفدار به این موضوع پرداخته ایم تا  بتوانیم در این مسیر قدمی عملیاتی و اجرایی برداریم. در آینده اثرات آن را با کاهش ضرر و زیان پروژه ها و سرمایه های مالی و ملی و توسعه پایدار می بینیم و این دور از انتظار نیست چون سایر جوامع توانسته اند پس ما هم میتوانیم.

 

مؤلفمظفر کماندار (دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی عمران، مهندسی و مدیریت ساخت)
تعداد صفحات172
شابک9786222183257

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مهندسی و مدیریت ساخت: تحلیل و بررسی مدیریت ریسک در پروژه های عمرانی

  • 500,000ریال
  • 400,000ریال


برچسب ها: مهندسی و مدیریت ساخت: تحلیل و بررسی مدیریت ریسک در پروژه های عمرانی, مظفر کماندار, مدیریت ریسک در پروژه های عمرانی,